Siedzą w tym dłużej ale pozwolili na odejście Kokoszki z Małym też jakoś jeszcze nie podpisali nowego kontraktu... Puścili wlaśnie jak zauważyłeś Kose oraz Pauliste... a co do kwot odstępnego to masz racje mój błąd...
Edit koker a do kogo trzeba równać jak nie do najlepszych
