Wyświetl pojedynczy post
Manager89
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15337
Stary 11.08.2009, 14:22
Siedzą w tym dłużej ale pozwolili na odejście Kokoszki z Małym też jakoś jeszcze nie podpisali nowego kontraktu... Puścili wlaśnie jak zauważyłeś Kose oraz Pauliste... a co do kwot odstępnego to masz racje mój błąd...

Edit koker a do kogo trzeba równać jak nie do najlepszych
Ostatnio edytowane przez Manager89 : 11.08.2009 o godz. 14:45.
Odpowiedz cytując