Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3647
Stary 11.08.2009, 14:16
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
druga sprawa co myślicie o tym zawodniku jest z kartom w ręku http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html i nie trzeba za niego płacić
Campbell

Myślę, że powinieneś się dalej bawić w zbieranie kart z pokemonami
Odpowiedz cytując