kedlaw 19 z tym Traore z Gorzowa wykrakałeś właśnie Lech zaczyna polowanie ciekawe czy ktoś z "nowych" ludzi Skorży podejmie wyzwanie i go " sprzątnie " Kolejorzowi ten senegalczyk może se okazać drugim Chinyamą mam nadzieje że Wisła nie będzie żałować potem że go nie ściągnęła druga sprawa co myślicie o tym zawodniku jest z kartom w ręku
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html i nie trzeba za niego płacić