Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15333
Stary 11.08.2009, 13:46
Ciekaw jak potoczy się sprawa nowego kontraktu Małeckiego. Kreowany przez niektóych na "prawdziwego Wiślaka" (choć wg mnie nie ma takich piłkarzy,są tylko najemnicy) mówi:
"Moja cierpliwość wiecznie trwać nie będzie" a na pytanie dziennikarza o prawo Webstera nie odpowiedział na to pytanie.
Ciekawie może być,lepiej żeby casus Kokoszki się nie powtórzył.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując