Manager89 napisał(a):

|
Junior Diaz ma bodajże do 2011 a Marcelo do 2013 a więc obojgu zawodnikom przedłużyć kontrakty do 2015 oczywiście z wpisanym odpowiednio wysokim odstępnym. Jeżeli chdzi o Tomasa i Mariusza to należy ich tymi nowymi umowami zmotywować... Ja wierze w ich dobrą grę... A Ci o których napisałem, że są niepotrzebni w klubie powinni bez problemu znaleźć zatrydnienie w klubach pierwszoligowych. Bednarz powinien nad tym popracować...
|
Czy Ty kolego myślisz, że Junior i Marcelo chcą się kisić w Wiśle pół kariery? Przecież jeśli miałoby nastąpić przedłużenie to oczywiście z podwyżką, na którą nas nie stać. Pierwsza oferta i ani Juniora, ani Marcelo nie będzie już u nas. Od kiedy nowy kontrakt ma motywowac do dalszej pracy? Przecież jak dostaną nowy kontrakt to beda mogli już sobie całkowicie odpuscic i grac kiche przez nastepne kilka lat, a kasa będzie płyneła. Na nowy kontrakt trzeba właśnie zasłużyć dobrą grą.
Kolego to nie Football Manager...