Manager89 napisał(a):

|
Zastanaw/iam sie po co w klubie nadaj mają zatrudnienie Bartosz Rosłoń, Łukasz Jarośiński, Paweł Zalewski a także obecnie wypożyczni Dariusz Trela, Bartłomiej Łapuszek czy Dawid Kubowicz. Najmłodszy z nich ma 20 lat a nawet nie otarł sie o I pierwszą drużyne Wisły... Za pół roku kończy się kontrakt Mauro Cantoro a za rok wygasają umowy Ilie Cebanu, Kondrata Gołosia i Mariusza Pawełka. Z tym ostatnim mimo wszystko należy podpisać nową umowę. Podwyżka należy sie Patrykowi Małeckiemu. Nowe umowy można zaproponować Junior'owi Diaz'owi, Marcelo, Jirsakowi.
|
Wymienieni przez Ciebie piłkarze, pewnie dlatego mają zatrudnienie bo klub sie zobowiązał do tego kontraktem. Aby pozbyć się zawodnika, trzeba wypłacić mu odszkodowanie, niewielu zgadza się zrezygnować z dobrej pensji, tak jak Niedzielan.
Przecież Marcelo i Diaz mają długie umowy(pięciu letnie?), niby po co mieliby proponować nowe umowy tym zawodnikom? Jeśli chodzi o Jirsaka, to przecież on nie zasłużył sobie niczym na dalszą grę w Wiśle. Choć jest już u nas dwa lata, to ciągle spisuje się poniżej oczekiwań. Przebudził się Łobodziński, to może czas na Tomka, a jeśli dalej będzie grał kaszane, to chyba cierpliwość Skorży, jego sztabu i Bednarza się skończy. Tylko kto go kupi, albo zaoferuje mu takie zarobki jak w Wiśle?