Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
3958
11.08.2009, 12:10
Z tych zakładów które mi podaliscie czy na któryś nie trzeba wysyłać kopi dowodu osobistego
? W sensie ,że nie jestem pełnoletni a chciałbym sobie konto założyć ... żeby później żadnych problemów nie było z wypłacaniem...
kadziolek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kadziolek1906
Znajdź inne posty napisane przez kadziolek1906