Wyświetl pojedynczy post
kadziolek1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3958
Stary 11.08.2009, 12:10
Z tych zakładów które mi podaliscie czy na któryś nie trzeba wysyłać kopi dowodu osobistego ? W sensie ,że nie jestem pełnoletni a chciałbym sobie konto założyć ... żeby później żadnych problemów nie było z wypłacaniem...

Odpowiedz cytując