Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10216
Stary 11.08.2009, 12:07
Idzie jakos nagrac dzwiek z kompa
Bo ogladam sobie serial kiepskich na ipli. I chcialbym pewna kwestie sobie zapisac.

JUZ MAM : Rejestrator dzwieku.
PZDR
oto i moja praca : http://www.youtube.com/watch?v=cTyWXYOMYdo
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 11.08.2009 o godz. 12:29.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując