Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil
Offline
#
3478
11.08.2009, 12:04
Lanx
napisał(a):
http://demotywatory.pl/73386/Arkowcy#comments
szalik Arki- potrafi 'demotywować' ;D
Może chodziło o "Nigdy nie zAtOniesz sam"?
Erich Zann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Erich Zann
Znajdź inne posty napisane przez Erich Zann