Wypowiem się na temat Bułgarii.
Ceny są takie same jak u nas, nie ma się co spodziewać super taniochy - zwłaszcza w Złotych Piaskach

Po prostu nastaw się na wydanie takiej kasy jak w PL. Owoce takie jak arbuz, brzoskwinia czy winogrona itp są tańsze bo uprawiane są na miejscu i to wręcz na skalę przemysłową
Cytat:
|
No i z ciekawości czy ktoś był na tzw. 'obozie studenckim
|
Mówisz o tym który rokrocznie odbywa się nad Soliną (
http://www.campusakademicki.eu/) ?
Byłem z kumplami więc trochę inaczej się bawiłem, ale jeśli jesteś otwarty na nowe znajomości to warto jechać. Impreza cały czas, warsztaty, konkursy także każdy może coś dla siebie znaleźć. Co prawda ja byłem w 2006 roku ale chyba nie pozmieniało się tam zbyt dużo.
Pozdro