Proximus napisał(a):

|
Jezu, nie mogę zrozumieć tych gadanin o pięknie stadionu. Ważne jest to co po środku czyli zielone boisko z dwoma bramkami na którym będzie zwyciężać nasza Wisełka! Jak dla mnie mogą 30 tysięcy krzesełek na około boiska postawić byleby tylko chodziło te 30 tysięcy.
|
no i racja a wogole mogą nie dawać krzesełek by każdy stał i dopingował

