Wyświetl pojedynczy post
fighter1906
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: ŻARN☆ÓWKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3926
Stary 11.08.2009, 11:53
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Jezu, nie mogę zrozumieć tych gadanin o pięknie stadionu. Ważne jest to co po środku czyli zielone boisko z dwoma bramkami na którym będzie zwyciężać nasza Wisełka! Jak dla mnie mogą 30 tysięcy krzesełek na około boiska postawić byleby tylko chodziło te 30 tysięcy.
no i racja a wogole mogą nie dawać krzesełek by każdy stał i dopingował
Odpowiedz cytując