Zwierze napisał(a):

Ale się uśmiałem dzisiaj czytając co 2gi post. W dzisiejszym odcinku. Mamy strzelinę między C i E która tak na prawdę jest z drugiej strony E gdzie znajduje się "okrąglak". Poza tym budowa idzie bardzo pomału bo coś tam zalewają betonem ale z drugiej strony to co jest z gotowych elementów idzie w tym samym czasie i jest bardzo szybko robione. http://kibole.wroclaw.pl/stadion.html Proszę o wiecej
Koniec świata. Przenieście ten temat do łapu capu!
P.S. Dobrze że uskoku nie mamy bo to byłby problem, strzelinę jakoś wszyscy zniesiemy zwłaszcza że nawet teraz jej za bardzo nie widać a jak dojdą krzesłą reklamy itd to... Ale lepiej popisać głupoty!
|
A ja mam spory ubaw z ludzi, którzy śmieją się z innych, a sami nawet z Worda nie potrafią skorzystać...
Strzel sobie setkę i popatrz na
szczelinę
Bez napinki