Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle88
Junior Member
 
Od: 08.2009
Skąd: ORS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10214
Stary 11.08.2009, 11:14
Witam mógłby ktoś z Borku Fałęckiego lub Kurdwanowa napisac mi gdzie zamiawiał polówki?

I jeszcze jedno pytanko. Co to znaczy STAŁY WYJAZDOWICZ?
Powód: pytanko...
Ostatnio edytowane przez WiernyWiśle88 : 11.08.2009 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując