Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WiernyWiśle88
Junior Member
Od: 08.2009
Skąd: ORS
Offline
#
10214
11.08.2009, 11:14
Witam mógłby ktoś z Borku Fałęckiego lub Kurdwanowa napisac mi gdzie zamiawiał polówki?
I jeszcze jedno pytanko. Co to znaczy STAŁY WYJAZDOWICZ?
Powód: pytanko...
Ostatnio edytowane przez WiernyWiśle88 : 11.08.2009 o godz. 11:18.
WiernyWiśle88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WiernyWiśle88
Znajdź inne posty napisane przez WiernyWiśle88