Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3921
Stary 11.08.2009, 10:44
Jeszcze jedno zdanie na temat szczeliny. Pokazałem to zdjęcie i te posty mojemu wujkowi (inżynierowi budownictwo) i zaczął sie śmiać... Jak coś się buduje dużego to muszą być takie szczeliny np na mostach jest to samo ( są szczeliny ) I i tak tych szczelin nie będzie widać bo będą zalane betonem...
Odpowiedz cytując