Jeszcze jedno zdanie na temat szczeliny. Pokazałem to zdjęcie i te posty mojemu wujkowi (inżynierowi budownictwo) i zaczął sie śmiać... Jak coś się buduje dużego to muszą być takie szczeliny

np na mostach jest to samo ( są szczeliny ) I i tak tych szczelin nie będzie widać bo będą zalane betonem...