Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3472
Stary 11.08.2009, 10:24
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=noOpBALrG7E

mnie koles powalil na kolana
Szkoda, że ta pseudo patriotyczna szopka jest w rzeczywistości wyreżyserowana i ma na celu wyrobienie sobie negatywnej opinii o zawodniku wśród neutralnych widzów...
Pamiętam jak za dzieciństwa oglądałem te przedstawienia, to ten co wychodził na scenę pierwszy i popisywał się swoim "talentem wokalnym" lub nazbyt się obnosił ze swoją pychą, najczęściej był obrzucany napojami lub zwyczajnie wygwizdywany.
Aczkolwiek dla mnie dla polaka ten gość jest po prostu śmieszny, ma fajny akcent całkiem jak mój kolega z Niemiec ;D
Odpowiedz cytując