|
****************
Bardzo dziekuję wszystkim, którzy wsparli akcję. Zebrane na różnych portalach i forach pieniądze są już wystarczające do przeprowadzenia koniecznych zabiegów.
Jak się okazało - została nawet nadwyżka, która zostanie przeznaczona na opatrunki i jedzenie dla Dziuni.
Obecnie zatem najistotniejsze jest znalezienie dla niej nowego domu. Prośba o porozsyłanie informacji ... gdzie sie da ;-)
Dzięki
|