Wyświetl pojedynczy post
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.08.2009, 10:13
****************

Bardzo dziekuję wszystkim, którzy wsparli akcję. Zebrane na różnych portalach i forach pieniądze są już wystarczające do przeprowadzenia koniecznych zabiegów.
Jak się okazało - została nawet nadwyżka, która zostanie przeznaczona na opatrunki i jedzenie dla Dziuni.

Obecnie zatem najistotniejsze jest znalezienie dla niej nowego domu. Prośba o porozsyłanie informacji ... gdzie sie da ;-)

Dzięki
Odpowiedz cytując