Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2393
Stary 11.08.2009, 09:48
emjot napisał(a):Wyświetl post
żałosny fiut
podejrzewam że dopiął swego w taki sam sposób jak u nas ...
Za 2 lata wydyma kolejny klub, trenera, kolegów z drużyny....no chyba że go jakiś drwal z Premierleague przejedzie po nóżkach...nie będę rozpaczał.

Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując