Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
JohnnyH
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Z drugiej strony baru...
Offline
#
2393
11.08.2009, 09:48
emjot
napisał(a):
żałosny fiut
podejrzewam że
dopiął
swego w taki sam sposób jak u nas ...
Za 2 lata wydyma kolejny klub, trenera, kolegów z drużyny....no chyba że go jakiś drwal z Premierleague przejedzie po nóżkach...nie będę rozpaczał.
Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
JohnnyH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JohnnyH
Znajdź inne posty napisane przez JohnnyH