Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg
Offline
#
15325
11.08.2009, 07:27
Panowie wczoraj czytalem w gazecieartyklu o tym ze Hannover chce kupic Jana Simaka z VFB. Poza tym prezydent H96 powiedzial ze jeszcze w tym miesiacu kupia jednego napastinka :(
koker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koker
Znajdź inne posty napisane przez koker