Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15325
Stary 11.08.2009, 07:27
Panowie wczoraj czytalem w gazecieartyklu o tym ze Hannover chce kupic Jana Simaka z VFB. Poza tym prezydent H96 powiedzial ze jeszcze w tym miesiacu kupia jednego napastinka :(

Odpowiedz cytując