Wyświetl pojedynczy post
Stasik
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 11.08.2009, 05:31
andalemono napisał(a):Wyświetl post
W tym samym miejscu jest 3poziomowy parking Galerii Krakowskiej, dwójke za godzine -2 za pierwszą.
pierwsze godzina free, druga za 2zl ale kolejne juz za 4
problem w tym ze, nie wiem jak to dziala bo jakos nigdy nie mialem okazji zostac tam tak dlugo, ale oficjalnie ten parking jest do 23 ...
Odpowiedz cytując