Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
maciek5656
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
10204
11.08.2009, 01:23
Dymcol
napisał(a):
Kiedy jest planowany koniec budowy naszego stadionu?
Połowa 2010. Czyli na start nowego sezonu powinien już być gotowy.
maciek5656
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciek5656
Znajdź inne posty napisane przez maciek5656