Wyświetl pojedynczy post
andalemono
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 11.08.2009, 00:03
wiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem, to bedziesz mial problem zeby tam znalezc miejsce wolne. Trzeba rano zostawic Raz tylko tam jechalem ale pamietam miejsca za chu.. nie znalazlem...
W tym samym miejscu jest 3poziomowy parking Galerii Krakowskiej, dwójke za godzine -2 za pierwszą.
Odpowiedz cytując