Wyświetl pojedynczy post
Silesia Wratislavia
Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10203
Stary 10.08.2009, 23:15
szacun szacunem, ale przycinka na różnego rodzaju działalności w Krakowie jest zatrważająca ;] wystarczy popatrzeć na temat gdzie się sprzedaje szaliki. Ktoś sprzedaje pasiaka i pisze, że czeka na oferty to jest dopiero coś zarabiać na sprzedaży barw rozumiem jakiś unikat wtedy można czekać na oferty i podbijać ponad standardowe 25 zł za szalik, ale nie każdy szal, koszulkę, chustę... jeden z użytkowników niedawno za smycz ABG chciał 50 zł.

Rozumiem, że większość ludzi w Krakowie przyzwyczaiło się do takich praktyk, że trzeba na sobie zarabiać, ale może czasem warto coś komuś sprzedać w cenie zakupu i pomóc komuś kto coś chce, a nam jest to zbędne ot taka zwykła pomoc BRAT DLA BRATA.

z napinką na biznesmenów.

P.S. nie mówię o sprzedaży czegoś kiedy zysk idzie na konkretny cel.
Ultras Silesia
Odpowiedz cytując