Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3916
Stary 10.08.2009, 23:11
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Ale sektor gości ma byc po drugiej stronie E przecież, więc pewnie ta szczelina to ze względu tylko bezpieczeństwa.
Przeczytaj post 3940 Radekogi,tam jest zbrojenie i zostanie to zalane.Zna się na tym uwierz
Odpowiedz cytując