Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3641
Stary 10.08.2009, 22:36
koker napisał(a):Wyświetl post
To samo chcialem napisac!! Byloby super ale pewnie pojdzie gdzies do Niemiec...
Jak na razie pewnym jest zainteresowanie ze strony austriackiego Salzburga. W gre wchodzą raczej jeszcze kluby z Grecji. O Smolarku w Wiśle raczej zapomnijcie
Odpowiedz cytując