koker napisał(a):

|
To samo chcialem napisac!! Byloby super ale pewnie pojdzie gdzies do Niemiec...
|
Jak na razie pewnym jest zainteresowanie ze strony austriackiego Salzburga. W gre wchodzą raczej jeszcze kluby z Grecji. O Smolarku w Wiśle raczej zapomnijcie
