krzysiek85_TSW napisał(a):

I nie będzie problemu żeby tam parkować pół dnia i odebrć auto po północy ?
|
Z tego co wiem, to bedziesz mial problem zeby tam znalezc miejsce wolne. Trzeba rano zostawic

Raz tylko tam jechalem ale pamietam miejsca za chu.. nie znalazlem...