Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 10.08.2009, 22:29
krzysiek85_TSW napisał(a):Wyświetl post
I nie będzie problemu żeby tam parkować pół dnia i odebrć auto po północy ?
Z tego co wiem, to bedziesz mial problem zeby tam znalezc miejsce wolne. Trzeba rano zostawic Raz tylko tam jechalem ale pamietam miejsca za chu.. nie znalazlem...
Odpowiedz cytując