Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 10.08.2009, 22:03
krzysiek85_TSW napisał(a):Wyświetl post
I nie będzie problemu żeby tam parkować pół dnia i odebrć auto po północy ?
Nie będzie. Możesz nawet sobie tam namiot rozstawić i w nim zamieszkać
Odpowiedz cytując