Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3912
Stary 10.08.2009, 20:19
Sami napisał(a):Wyświetl post


1) Na tym zdjęciu widać, że narożniki nie będą w 100% przylegać do trybuny... Łudziłem się, że nie będzie żadnej szczeliny i będzie to tworzyć spójną całość, ale widać jest to osobna budowla ;\

2) Z tego co widać, to kolejne schodki narożników są zbrojone i zalewane betonem, prawda? Jeśli tak to pochłania to rzeczywiście kupę czasu. Mam nadzieję, że drugi poziom narożnika będzie robiony inną techniką (?)
Wiatr może hulać do woli i zamiast 10km/h będzie prawdopodobnie huraganowy. Tak na poważnie to co mnie obchodzi, że tam będzie szczelina skoro na tym narożniku będzie sektor gości a tą szczelinę zajmie ogrodzenie i jej nie będzie widać. Jednak niektórym w niczym się nie dogodzi. Zwłaszcza, że C budowana jest z prefabrykatów, a narożniki od podstaw czyli jak D i E. Może dzięki temu nie będzie sektora buforowego, bo z jednej strony będzie wspomniana szczelina z z drugiej kolejna osłona.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując