Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
krzysiek85_TSW
Member
Od: 04.2008
Skąd: C4 & Głogoczów
Offline
#
42
10.08.2009, 19:49
radekogi
napisał(a):
Ale nie rozumiem, chodzi Ci o zostawienie auta w Krakowie i pojechanie pociągiem, czy szukasz parkingu w Sosnowcu bo chcesz aż pod stadion jechać autem?
Tak , chodzi mi o zostawienie auta w Krakowie , gdzieś w pobliżu dworca
krzysiek85_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysiek85_TSW
Znajdź inne posty napisane przez krzysiek85_TSW