Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3905
Stary 10.08.2009, 18:24
Sami napisał(a):Wyświetl post


1) Na tym zdjęciu widać, że narożniki nie będą w 100% przylegać do trybuny... Łudziłem się, że nie będzie żadnej szczeliny i będzie to tworzyć spójną całość, ale widać jest to osobna budowla ;\

2) Z tego co widać, to kolejne schodki narożników są zbrojone i zalewane betonem, prawda? Jeśli tak to pochłania to rzeczywiście kupę czasu. Mam nadzieję, że drugi poziom narożnika będzie robiony inną techniką (?)
Teraz to szczerze powiedziawszy jestem w lekkim szoku.. Myślałem, że narożniki z trybunami bocznymi to jedna spójna całość..
Odpowiedz cytując