Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 10.08.2009, 17:52
Belchatow z Jaga nic wielkiego nie pokazał ,bo jakby nie sa w "gazie".

Mowil o tym nawet Ujek w wywiadzie w Lidze +.
Jaga w tym meczu byla od nich x2 szybsza i lepiej operowała piłką.

Dla nch pech ze nie maja Nowaka ,i jakby Wróbel notuje obniżke formy.

W takiej sytuacjii 3 pkt powinny byc,ale ze mecz meczowi nie równy musimy zagrac jak z Lubinem.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując