|
Belchatow z Jaga nic wielkiego nie pokazał ,bo jakby nie sa w "gazie".
Mowil o tym nawet Ujek w wywiadzie w Lidze +.
Jaga w tym meczu byla od nich x2 szybsza i lepiej operowała piłką.
Dla nch pech ze nie maja Nowaka ,i jakby Wróbel notuje obniżke formy.
W takiej sytuacjii 3 pkt powinny byc,ale ze mecz meczowi nie równy musimy zagrac jak z Lubinem.
|