Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15319
Stary 10.08.2009, 17:27
fugiell napisał(a):Wyświetl post
Wszystko super ... ale bez jaj aby Kazimierski mial odpowiadac za rozkojarzenie i nieskoncentrowanie Mariusza ... chyba to nie jest jego dzialka... Kazimierski ktory caly czas powtarza " Mariusz koncentracja, Mariusz koncentracja...."
Ja uważam, że te wpadki Pawełka nie są błędy bramkarskie tylko wynikają z braku koncentracji i rozkojarzenia, nonszalancji. To błędy nie wynikają z braku umiejętności bramkarskich.
Jemu przydałby się psycholog i np czytałem kiedyś, że Kahn na 3h przed meczem zamykał się w pokoju i aż do meczu z nikim nie rozmawiał tylko się w ciszy i spokoju "koncentrował" i były efekty, może by takie coś pomogło?
Odpowiedz cytując