krzysiek85_TSW napisał(a):

|
Wybieram sie pierwszy raz do sosnowca i mam taki problem. Mieszkam jakieś 20 km od Krk i musze dojechać autem. Jest gdzieś blisko dworac jakiś parking lub miejsce gdzie moge na czas meczu spokojnie zostawić auto?
|
no jak moze nie byc kolo dworca parkingu ?