Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
krzysiek85_TSW
Member
Od: 04.2008
Skąd: C4 & Głogoczów
Offline
#
34
10.08.2009, 16:11
Chyba że jest ktoś z Myślenic lub okolic jadący do Krakowa z kim mógłbym sie zabrać
krzysiek85_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysiek85_TSW
Znajdź inne posty napisane przez krzysiek85_TSW