Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
krzysiek85_TSW
Member
Od: 04.2008
Skąd: C4 & Głogoczów
Offline
#
33
10.08.2009, 16:07
Wybieram sie pierwszy raz do sosnowca i mam taki problem. Mieszkam jakieś 20 km od Krk i musze dojechać autem. Jest gdzieś blisko dworac jakiś parking lub miejsce gdzie moge na czas meczu spokojnie zostawić auto?
krzysiek85_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysiek85_TSW
Znajdź inne posty napisane przez krzysiek85_TSW