|
Ostrzegałem już, że ew. dyskusja na temat Frankowskiego w Wiśle ma się odbywać z szacunkiem wobec osób mających odmienne poglądy. Kolega Lemur dostał ostrzegawczego miesięcznego bana, każdy naśladowca pożegna się z nami co najmniej na dwa miesiące.
Chcecie się naparzać - w porządku. Ale nie na tym forum.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.08.2009 o godz. 16:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|