Maciuś napisał(a):

|
A po co nam ten staruch Frankowski? Mamy lepszych Dudu i Beto.
|
Skąd się tacy "znafcy" biorą?
Gdyby niedawno w ataku grał u nas Frankowski, a nie Ćwielong, na 200% nie odpadlibyśmy z Lewadią.
Niestety głupota SKWK i niektórych innych osób przyczyniła sie do tego, że zamiast Franka wywaliliśmy w błoto ciężkie pieniądze na Matusiaka, a teraz straciliśmy jeszcze więcej dzięki indolencji strzeleckiej naszych asów.
Ot, Polska właśnie.