Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2378
Stary 10.08.2009, 15:34
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
A po co nam ten staruch Frankowski? Mamy lepszych Dudu i Beto.


Skąd się tacy "znafcy" biorą?

Gdyby niedawno w ataku grał u nas Frankowski, a nie Ćwielong, na 200% nie odpadlibyśmy z Lewadią.

Niestety głupota SKWK i niektórych innych osób przyczyniła sie do tego, że zamiast Franka wywaliliśmy w błoto ciężkie pieniądze na Matusiaka, a teraz straciliśmy jeszcze więcej dzięki indolencji strzeleckiej naszych asów.

Ot, Polska właśnie.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując