Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.08.2009, 15:11
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Cebanu dobry? Lepszy do Pawełka? Właśnie że nie. Oboje prezentują poziom II ligi, my nie mamy bramkarza. Jedyna szansa że po reorganizacji w klubie to sam Skorża zdecyduje o wyjebaniu Pawełka i zakupie nowego golkipera.

Po meczu widac bylo ze raczej masz racje. Konczy sie era Pawełka. Skorża musi cos wkoncu zrobic!
Odpowiedz cytując