MatixNH napisał(a):

|
jeśli obnizona będzie murawa o 80 cm to od ostatniego rzędu na D i E bedzie strasznie wysoko bo juz teraz są schodki i tu moje pytanie. czy beda ona zlikwidowane i bedzie to wygladalo tak jak na Zagłebiu lubin czy bedzie to rozwiazane w stylu stadionow z WM 06 w niemczech czyli schodki w dol rozchodzace sie w 2 strony?
|
Na Zagłebiu schodki są rozkładane może u nas tez tak będzie
A i fajnie że będzie trybuna wyżej od poziomu murawy ;-)