Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 10.08.2009, 14:08
Mnie rozśmieszyła sprawa z jakimś brazylijczykiem, co ma pradziadka (sic!) z Polski, i chce grać w reprezentacji Polski. Ja rozumiem np. Podolskiego - ojciec Polak, matka Polka; ale taki kolejny francuz co ma jakąś dalszą rodzine z Polski tez ma grać? W ogole co ma Rodżer wspólnego z Polską? To że gra w Legii Wwa? Np Olisadebe ma żone Polke, dzieci... A Obraniak? Nawet nie mówi po polsku...
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując