Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3621
Stary 10.08.2009, 13:06
Cytat:
Franek dalej się żali i płacze, cos go boli skoro chce ponownie robić zamęt w otoczeniu klubu, ale czego się spodziewać po judaszu.
Jest w tym dużo prawdy. Czytam te jego niby felietony w "Przeglądzie Sportowym" i mówił, że nie powinien oczerniać byłego pracodawcy, że jest wdzięczny klubowi za wszystko, ale wypominał Wiśle posiłek przed meczem z Realem Saragossą, w trakcie wielkiego oszczędzania w klubie, na który wspólnie wydali 50! złotych. Poza tym nasuwa mi się taka refleksja, że musiał jakoś zamydlić oczy fanom Białej Gwiazdy, by na tym źle nie wyszedł.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując