Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 10.08.2009, 13:05
Wisła - GKS Bełchatów
Skład : Pawełek - Alvarez,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek - Łobodziński,Sobolewski,Diaz,Kirm - Małecki,Paweł Brożek
Zmiany : Ćwielong,Jirsak,Cantoro
Wynik : 4:0
Bramki : Paweł Brożek x2,Łobodziński,Małecki
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!