Wyświetl pojedynczy post
kedlaw19
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3620
Stary 10.08.2009, 11:59
Gdybym w ogóle miał coś do powiedzenia to do Wisły ściągnąłbym Mouhamedou Traore do ataku i myślę ze na pewno zastąpiłby Brożka , a w przyszłości Wisła za niego dostanie bardzo duże peniądze. Wiem ze strach przed zakupami trzesie portkami działaczy, ale kto nie ryzukuje ten nie ma nic/ Lech -Lewandowski/, no i koniecznie bramkarz bo z Pawełkiem daleko nie zajedziemy, ten człowiek choćby chciał najlepiej to jest skończony psychicznie. Co do napastnika to podpowiadam gra w GKP Gorzów Wielkopolski
Odpowiedz cytując