|
Gdybym w ogóle miał coś do powiedzenia to do Wisły ściągnąłbym Mouhamedou Traore do ataku i myślę ze na pewno zastąpiłby Brożka , a w przyszłości Wisła za niego dostanie bardzo duże peniądze. Wiem ze strach przed zakupami trzesie portkami działaczy, ale kto nie ryzukuje ten nie ma nic/ Lech -Lewandowski/, no i koniecznie bramkarz bo z Pawełkiem daleko nie zajedziemy, ten człowiek choćby chciał najlepiej to jest skończony psychicznie. Co do napastnika to podpowiadam gra w GKP Gorzów Wielkopolski
|