napój napisał(a):

No właśnie, apropo Cebanu, czemu on wogóle nie broni To dobry bramkarz, a na pewno lepszy od Pawełka ! Nie rozumiem Skorży ;(
|
Cebanu dobry? Lepszy do Pawełka? Właśnie że nie. Oboje prezentują poziom II ligi, my nie mamy bramkarza. Jedyna szansa że po reorganizacji w klubie to sam Skorża zdecyduje o wyjebaniu Pawełka i zakupie nowego golkipera.