Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 10.08.2009, 11:08
napój napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, apropo Cebanu, czemu on wogóle nie broni To dobry bramkarz, a na pewno lepszy od Pawełka ! Nie rozumiem Skorży ;(
Cebanu dobry? Lepszy do Pawełka? Właśnie że nie. Oboje prezentują poziom II ligi, my nie mamy bramkarza. Jedyna szansa że po reorganizacji w klubie to sam Skorża zdecyduje o wyjebaniu Pawełka i zakupie nowego golkipera.

Odpowiedz cytując