Wyświetl pojedynczy post
pabgol
Junior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.08.2009, 10:57
Z taką grą, jak w piątek, to nikt nie jest w stanie nas zatrzymać. Jeśli chłopaki utrzymują poziom, to jestem spokojny o wynik w sobotę. Dałbym szansę Jirsakowi w środku, bo ani Diaz ani Sobol nie błyszczą na razie zbytnio.
Odpowiedz cytując