Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
pabgol
Junior Member
Od: 02.2003
Offline
#
25
10.08.2009, 10:57
Z taką grą, jak w piątek, to nikt nie jest w stanie nas zatrzymać. Jeśli chłopaki utrzymują poziom, to jestem spokojny o wynik w sobotę. Dałbym szansę Jirsakowi w środku, bo ani Diaz ani Sobol nie błyszczą na razie zbytnio.
pabgol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pabgol
Znajdź inne posty napisane przez pabgol