Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.08.2009, 10:50
Gre Pawełka najlepiej podsumował Łazarek na futbolnet.pl

Cytat:
Maciek Skorża jest jak takie kogucisko: otrzepał się ze starych, pucharowych, piór i zrobił porządki w kurniku. No, może poza bramkarzami, gdyż znów, bezrobotny przez większą część meczu, Mariusz Pawełek puścił głupiego gola. Dla tej pozycji nie ma nic gorszego niż brak konkurencji, a takiej obecnie numer jeden Wisły nie ma. Boję się, że jeśli sytuacja się nie zmieni, Pawełek będzie niczym karp pływający w małym stawie – coraz bardziej obrastający tłuszczem. Jeśli nie wpuści się szczupaka, żeby go pogonił, nie ma co liczyć na poprawę.
Do zwolenników Cebanu. Zobaczcie ile bramek puścił w swoim ostatnim meczu.
Odpowiedz cytując