Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15309
Stary 10.08.2009, 10:21
Mi się wydaje, że transfer Brożka to Hannoveru jest też wyssane z palca. Jest bez formy, więc wątpie, żeby chciał go taki klub jak Hannover ! Może w następnym okienku go sprzedadzą.
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując