Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
Od: 08.2009
Skąd: R22
Offline
#
15309
10.08.2009, 10:21
Mi się wydaje, że transfer Brożka to Hannoveru jest też wyssane z palca. Jest bez formy, więc wątpie, żeby chciał go taki klub jak Hannover ! Może w następnym okienku go sprzedadzą.
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/
POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
napój
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do napój
Znajdź inne posty napisane przez napój