Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
Od: 08.2009
Skąd: R22
Offline
#
24
10.08.2009, 10:14
No właśnie, apropo Cebanu, czemu on wogóle nie broni
To dobry bramkarz, a na pewno lepszy od Pawełka ! Nie rozumiem Skorży ;(
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/
POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
napój
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do napój
Znajdź inne posty napisane przez napój