Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 10.08.2009, 10:14
No właśnie, apropo Cebanu, czemu on wogóle nie broni To dobry bramkarz, a na pewno lepszy od Pawełka ! Nie rozumiem Skorży ;(
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując