Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15305
Stary 10.08.2009, 09:55
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Od Rygielskiego to się weźcie chłopcy jeden z drugim odp...cie. Nie wiecie skąd się wziął, a pitolicie trzy po trzy.
Ściągnięty do Wisły jako reprezentacyjny junior, zapowiadał się naprawdę ciekawie (i wiem to nie z legend i opowiadań, a z własnego oglądu ww.). Niestety złamana noga i kilka lat walki o to by wrócić do piłki (Dawidowski to przy nim pikuś). Wisła zachowała się fair i pomogła mu w tym.
Amen.
Widziałem Rygla przed kontuzją tyle razy, że mogę podpisać się pod słowami Adassa rękami i nogami. To był znakomicie zapowiadający się obrońca.
Ktoś nie widział jak grał Rygiel przed kontuzją niech się lepiej nie wypowiada.
Bo się kompromituje.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując